אבני דרך - פינוי ובינוי

שלבים לביצוע פינוי ובינוי – התחדשות עירונית
תיאום ציפיות – סדרת פגישות, וועד – הבניין עם נציגי "היחידה למימוש התחדשות עירונית" על מנת להבין את צרכיהם המיוחדים של בעלי הדירות בבניין, חניות, ממ"דים וכו'.
הכרת אוכלוסיית הבניין (דירות שכורות, בבעלות ממשלתית, גרים בפועל), בחינת הרצון של כלל בעלי הדירות שבפרויקט (מתנגדים לפרויקט במידה וקיימים), קבלת שמות בעלי הדירות כולל מס' הטלפון שלהם / אמצעי ליצירת קשר. בדיקות עפ"י רישומי נוסח טאבו.

בדיקת זכויות תב"ע/הפקעות/זכויות נוספות, בחינת חוקיות בניות חריגות, ואפשרויות הבנייה במתחם.
ניתוח המתחם לחלקות משנה, בחינת תיקי הבנייה בעירייה והוצאת נסח טאבו מעודכן. מבוצע ע"י משרד  אדריכלים  מקצועי, ובעל ניסיון וידע בתחום פינוי ובינוי.

פגישות אישיות עם כלל בעלי הדירות שבבניין כולל כמובן גם כאלו שאינם גרים במתחם, לטובת הסברים על התהליך ומתווה הפרויקט, על זכויות בעלי הדירות, מתן ביטחונות וצפי של התמורה לדיירים. חתימת כל בעלי הדירות על הסכמה עקרונית כלפי "היחידה למימוש התחדשות עירונית" לניהול הפרויקט.

כינוס חוקי של "אסיפת בעלי דירות" לבעלי הדירות שבבניין, וכן לכל שאר הבניינים להסברים נוספים על הפרויקט ובחירת "נציגות בעלי דירות חוקית" לכל בניין ובניין, לצורך ביצוע הפרויקט. כמו כן, קבלת הסכמת בעלי הדירות בכתב בכל בניין לבחירת הנציגות.

נציגות הדיירים שנבחרה תפעל לבחירת משרד עו"ד גדול ומנוסה בעסקאות של פינוי ובינוי, לצורך ייצוג בעלי הדירות להמשך התהליך מול חב' הבנייה.
פגישת היכרות של בעלי הדירות עם עו"ד הדיירים להיכרות, שמיעת היבטים משפטיים ומתן תשובות לשאלות. וכן החתמת בעלי הדירות על ייפוי כוח  לעו"ד לצורך ייצוגם.סיום אישור שינוי התב"ע המקומית למתחם ע"י העירייה ומשרד האדריכלים, והגשה של התוכנית בגיבוי העירייה לוועדה המחוזית.

הכנת מפרט דרישות של בעלי הדירות מול יזם בנייה (הנציגות בשיתוף "היחידה למימוש התחדשות עירונית", האדריכלים, ומשרד עו"ד שנבחר). בחירת היזם/חב' הבנייה לביצוע הפרויקט. הבחירה תבוסס על בדיקות מקדימות כגון: ניסיון מוכח של החברה, סיווגה המקצועי, מצבה הכלכלי, מתן ביטחונות, כולל ערבויות מתאימות עפ"י חוק מכר מבנק גדול מלווה, ואמינותה בשוק הנדל"ן. תהליך הבחירה בחברה ע"י ביצוע סוג של מכרז בין מס' יזמים וחב' בנייה דרך ניהול מו"מ.

הכנת חוזה בין היזם/חב' הבנייה לביצוע הפרויקט מול הדיירים ע"י עו"ד בא כוח הדיירים וכן החתמת כל בעלי הדירות במתחם על החוזים מול היזם/חב' הבנייה.

התארגנות מהירה של חב' הבנייה וביצוע בפועל, וזאת בהתאם לחוזה החתום מול הדיירים ולסיכומים המוקדמים.

ניתן לקצר באופן משמעותי את זמן הפרויקט – מאבן הדרך הראשונה של  ייזום הפרויקט וביצועו ועד לסופו [מרגע פניית הדיירים ל-"יחידה למימוש התחדשות עירונית" ועד לקבלת מפתח לדירה החדשה עם קבלת ט' 4 ורישום טאבו חדש], וזאת בהתאם להירתמות הדיירים לפרויקט וההליכה המשותפת ביחד להצלחת הפרויקט לשביעות רצונם של כל הדיירים. תפקידה של יחידתנו לקדם את הפרויקט באופן חוקי, וכמובן בדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר.

למה לבחור בנו?

6 סיבות לפחות למה אנחנו

שואפים למצויינות

פרפקציוניזם זה לא מחלה אך זה נותן אחלה תוצאה.

פרויקטים

אנחנו כאן בשבילכם בכל פרויקט.

אנשים

אנושיות מעל הכל - דע להבין את הצד השני.

זמינות 24/7

בכל שאלה או פנייה זמינים לשירותכם.

תגובה מהירה

כן, כן זמינים גם בטלפון תרגישו חופשי.

האחריות שלנו

ליווי וייעוץ ותיאום ציפיות מול דיירים וקבלנים.

Scroll to Top